Skład Zarządu TPZ

Skład Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Ząbek
Prezes: Grzegorz Siwektpz-7 absolwent APS, PW i UW, obecnie doktorant na UW. Z wykształcenia i zamiłowania socjolog, społecznik, radny Miasta Ząbki. Lubi biegać, grać w piłkę nożną i pływać
Wiceprezes: Tomasz Krettpz-6 fotograf, podróżnik, nurek, interesuje się zagospodarowaniem przestrzennym i urbanistyką, specjalista ds. komunikacji publicznej, prywatnie wielbiciel kotów
Skarbnik: Jakub Dubniaktpz-2 człowiek wielu talentów, student SGH na kierunku finanse i rachunkowość, członek ząbkowskiej orkiestry dętej (gra na saksofonie tenorowym), konferansjer na licznych ząbkowskich wydarzeniach. Inicjator Klubu Świadomych Rodziców.
Sekretarz: Justyna Sobolewskatpz-3 absolwentka makrokierunku: samorząd terytorialny i polityka regionalna na UW, studentka UKSW i UW, pasjonatka sportów zimowych (narciarstwo i snowboarding) i wspinaczki skałkowej. Koordynatorka Agrafki Agory Lokalnego Programu Stypendialnego TPZ.
Członek Zarządu: Oliwia Tkaczyk studentka prawa na UW oraz SGH na kierunku finanse i rachunkowość. Zainteresowana szeroko pojętą kulturą -filmem, malarstwem, muzyką i teatrem. Inicjatorka Ząbkowskiego Klubu Filmowego.
Członek Zarządu: Magdalena Zacharskatpz-4 Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania-społecznik. Zawodowo związana z branżą medialną. Zawsze pozytywnie nastawiona do życia, posiadaczka 2 kotów i jednego buldoga francuskiego imieniem Klops.

    Dodaj komentarz