Wyniki konkursu Agrafka Agory 2016-2017

Z radością informujemy, że Towarzystwo Przyjaciół Ząbek otrzymało dofinansowanie lokalnego konkursu stypendialnego w ramach Programu „Agrafka Agory”, w wysokości 6 840,00 zł. W XI edycji Programu zgłoszono 20 wniosków organizacji stypendialnych z całej Polski. Spośród 20 wniosków, które spełniły kryteria formalne Programu, Komisja Konkursowa Programu „Agrafka Agory” dokonała wyboru 10 organizacji, których wnioski w najwyższym stopniu spełniły kryteria merytoryczne Konkursu i przyznała im granty na łączną kwotę 68 400,00 zł. W gronie zwycięzców znalazło się też nasze stowarzyszenie.

Przypominamy, że jedno stypendium w roku akademickim 2016/2017 wynosić będzie 380,00 zł miesięcznie (3 420,00 zł rocznie) wypłacanych przez okres 9 miesięcy (od października 2016 r. do czerwca 2017 r.). Rozpoczynająca się w październiku edycja będzie III odsłoną programu stypendialnego organizowanego przez nasze stowarzyszenie.

Zachęcamy firmy oraz osoby prywatne, którym bliski jest temat wspierania zdolnej młodzieży do współpracy przy realizacji programu stypendialnego.

Wszystkich zdolnych, ząbkowskich studentów zachęcamy do zastanowienia się jak ich studia mogą przyczynić się dla lokalnej społeczności i zgłoszenia swojego już w sierpniu!

Więcej informacji wkrótce!

 

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ząbek

    Related Posts

    Dodaj komentarz