Towarzystwo Przyjaciół Ząbek wspiera nowe ząbkowskie rodziny

  Od początku czerwca trwa, ostatnia przed wakacjami, odsłona Klubu Świadomych Rodziców. Dzięki tej akcji ząbkowskie pary mogą przygotować się do narodzin dziecka.

Od początku roku zajęcia zostały wzbogacone o warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Oprócz dotychczasowych zajęć z pielęgnacji i laktacji, prowadzonych przez położną ze szpitala św. Zofii, Agnieszkę Najdę, wśród osób prowadzących szkolenie znaleźli się ratownicy medyczni z firmy TwójRatownik.pl. Ich zadaniem jest przeszkolić przyszłych rodziców w udzielaniu pierwszej pomocy swoim pociechom. Pomoc w przygotowaniu do porodu zaoferował także fizjoterapeuta, Tomasz Grzegrzółka.

Realizacja projektu byłaby niemożliwa bez wsparcia Miasta Ząbki, współfinansująceg13327399_1193310494035944_2570680428256637268_no projekt oraz Przedszkola nr 3 „Skrzat”, które udostępniło lokal na warsztaty.

Wszystkim parom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Klubie Świadomych Rodziców, wspaniałą atmosferę i zaangażowanie. Życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia zarówno rodzicom, jak i nowym, najmłodszym mieszkańcom Ząbek.

    Dodaj komentarz